Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Drobne sugestie dot. Gaary + ogolne urozmaicenie pvp

Go down 
+2
Arison
Maharadzi
6 posters
AutorWiadomość
Maharadzi
Student Akademii
Student Akademii
Maharadzi


Liczba postów : 12
Join date : 17/11/2013

Drobne sugestie dot. Gaary + ogolne urozmaicenie pvp Empty
PisanieTemat: Drobne sugestie dot. Gaary + ogolne urozmaicenie pvp   Drobne sugestie dot. Gaary + ogolne urozmaicenie pvp EmptyPon Lis 18, 2013 8:53 pm

Witam, napisze krotko i na temat.
1. Klon Gaary [suna bunshin no jutsu] zadaje obrazenia wavem w ludzi z party [a ludzi z party przeciez bic sie nie da], po czym mam yellow skulla, co dziwnie wyglada.

2. Wyglad transa na 1500.
Nie ukrywam iz ten trans jest wg mojej opinii brzydki, moze pomyslimy zeby zamienic go na Kazekage?

3. Dodac czar na piaskowa sciane - ogromne urozmaicenie oraz poziom PVP + da pewna role gaarze, bo w sumie jest bezuzyteczny jak to mowia ludzie, chociaz 900 lvlem sie nie dziwie, zobaczymy jak wyskilluje.

No i ogolem mam taka sugestie zeby nie bylo exhausteda na stacku, cos typu latam po stackach i spamuje spelle, w tej chwili wary na stacku wygladaja tak ze jedni sie ustawia na schodach ustawieni na wave - wchodze, gine, a druga ekipa czeka na dole zeby tylko akcji nie zjebac, a takto rowniez mozna sobie wejsc, skombowac typa i bic sie, takto pvp tutaj nie ma sensu, na otwartej bez parala nie ubijesz czlowieka chyba ze walneisz mu followa i masz same targety + w chuj duzy dmg.
W dodatku dodac jakies spelle na 500 lvl lub wyzej, w przypadku Gaary [tak mowie tylko o tej postaci bo glownie po to ten temat zalozylem] byla by to piaskowa trumna - sabaku ro/kyuu, najlepiej obszar [sciagajac z wosa idealne na stacka]
.
Dziekuje za uwage mam nadzieje ze bedzie tu duzo opinii i bedzie to rozwazane.

Powrót do góry Go down
Arison
Student Akademii
Student Akademii
Arison


Liczba postów : 8
Join date : 30/10/2013
Age : 29
Skąd : Chojnice

Drobne sugestie dot. Gaary + ogolne urozmaicenie pvp Empty
PisanieTemat: Re: Drobne sugestie dot. Gaary + ogolne urozmaicenie pvp   Drobne sugestie dot. Gaary + ogolne urozmaicenie pvp EmptyPon Lis 18, 2013 9:05 pm

Powiem tak, cos pomyslec nad Gaara mozna Smile
Powrót do góry Go down
Maset
Chunin
Chunin
Maset


Liczba postów : 35
Join date : 08/11/2013

Drobne sugestie dot. Gaary + ogolne urozmaicenie pvp Empty
PisanieTemat: Re: Drobne sugestie dot. Gaary + ogolne urozmaicenie pvp   Drobne sugestie dot. Gaary + ogolne urozmaicenie pvp EmptyWto Lis 19, 2013 11:20 am

Jestem za Razz
Powrót do góry Go down
Cherudim
Jounin
Jounin
Cherudim


Liczba postów : 71
Join date : 24/10/2013

Drobne sugestie dot. Gaary + ogolne urozmaicenie pvp Empty
PisanieTemat: Re: Drobne sugestie dot. Gaary + ogolne urozmaicenie pvp   Drobne sugestie dot. Gaary + ogolne urozmaicenie pvp EmptyWto Lis 19, 2013 11:37 am

Ciekawe pomysły zobaczymy co z tego wyjdzie Very Happy 
Powrót do góry Go down
Nazgul
Gennin
Gennin
Nazgul


Liczba postów : 24
Join date : 13/11/2013

Drobne sugestie dot. Gaary + ogolne urozmaicenie pvp Empty
PisanieTemat: Re: Drobne sugestie dot. Gaary + ogolne urozmaicenie pvp   Drobne sugestie dot. Gaary + ogolne urozmaicenie pvp EmptyWto Lis 19, 2013 6:56 pm

Jak najbardziej coś by wypadało zrobić. Nie ma co, Gaara i Itachi wymagają sporych poprawek, ale to temat o Gaarrze, więc jego się trzymajmy. Na pewno by się przydała ściana piaskowa. Ze względu na szybkość biegania, to Gaara musiałby ją walić na najdalszy punkt przed siebie jaki widzi na ekranie, wtedy dałoby radę uderzyć przed przeciwnika. Do tego ewentualnie obszar, który by spowalniał przeciwnika, lub zrobić mu małe combo - Zamknąć kogoś w piaskowej trumnie, a potem ją wysadzić (bodajże Sabaku Ro i Sabaku Taisou). Mini paral, któzy by trzymał max 2 sekundy i w tym czasie nikt by nie mógł uderzyć przeciwnika oprócz Gaary, czyli ową detonacją nałożonej piaskowej trumny.
Wiadomo, to tylko moje propozycje. Nawet sami gracze, którzy grają tą postacią nie muszą się zgadzać. Dałem więcej opcji do wyboru:D.
Powrót do góry Go down
Maharadzi
Student Akademii
Student Akademii
Maharadzi


Liczba postów : 12
Join date : 17/11/2013

Drobne sugestie dot. Gaary + ogolne urozmaicenie pvp Empty
PisanieTemat: Re: Drobne sugestie dot. Gaary + ogolne urozmaicenie pvp   Drobne sugestie dot. Gaary + ogolne urozmaicenie pvp EmptyWto Lis 19, 2013 8:55 pm

A to by bylo ciekawe, nawet bardzo.
Na pewno biegaloby wiecej Gaar niz tych Obit czy Saskow, Nejich, tylko zeby zbalansowac to jakos zeby przesadzone nie bylo, tylko pytanie, czy Adrix to doda?
Powrót do góry Go down
Pedzel
Chunin
Chunin
Pedzel


Liczba postów : 50
Join date : 23/10/2013
Age : 26
Skąd : Bakowo

Drobne sugestie dot. Gaary + ogolne urozmaicenie pvp Empty
PisanieTemat: Re: Drobne sugestie dot. Gaary + ogolne urozmaicenie pvp   Drobne sugestie dot. Gaary + ogolne urozmaicenie pvp EmptyWto Lis 19, 2013 9:39 pm

Jestem za, Na pewno urozmaici się pvp i będzie ciekawiej
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Drobne sugestie dot. Gaary + ogolne urozmaicenie pvp Empty
PisanieTemat: Re: Drobne sugestie dot. Gaary + ogolne urozmaicenie pvp   Drobne sugestie dot. Gaary + ogolne urozmaicenie pvp Empty

Powrót do góry Go down
 
Drobne sugestie dot. Gaary + ogolne urozmaicenie pvp
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Mapa[Sugestie]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serwer :: Pomysły-
Skocz do: