Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Mapa[Sugestie]

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Filip
Student Akademii
Student Akademii



Liczba postów : 3
Join date : 27/10/2013

Mapa[Sugestie] Empty
PisanieTemat: Mapa[Sugestie]   Mapa[Sugestie] EmptyNie Paź 27, 2013 12:44 am

Otóż z tego co się orientuje "Flux" jest waszym mapperem. I tak chadzając po niej znalazłem masę, ogrom bugów. Mogę wytknąć parę:
-bordery niektórych traw są nie po dokańczane
-nie które skały są ścięte wpół
-lewo za Hidden Assassinami jest mostek za nim troche mapy zrobionej, ale gdyby pójśc tak do góry widzimy ciemność, a wystarczyło by usunąć most
-nie które drabiny nie działają
-KONOHA < napisałem z wielkich liter, żeby wyolbrzymić jej wielkość. Rozumiem w mandze/anime była duża ale to co tutaj jest to z deka przesada, albo ją zmniejszyć lub też zostawić taką jaką jest po dokańczać troszkę niedociągnięć i zrobić większe respawny, żeby to wszystko miało ręcę i nogi.
-Jeśli mapa ma się składać z Konohy(main city) expowisko, expowisko, expowisko, expowisko, expowisko, expowisko, expowisko, expowisko, expowisko, expowisko, expowisko. To nie wiem czy opłaca się grać bynajmniej na FACC'u nie wiem, jak jest z pacc gdyż nie wydaje kasy na gry.

Jeżeli bylibyście chętni to mogę coś tam wam porobić, ale w zwamian oczekuje [spr,dat i jaki to client Tibii] i czy RME byłby dobry.
Teraz mam tydzień wolnego więc mógłbym pracować nad mapą calymi dniami. W końcu to od niej zależy ilość ludzi oraz klimat. Reszta to skrypty/grafiki i pierwszy rzut oka (TRAGICZNY LAYOUT NA STRONIE) co to RL ?:X

W razie czego piszcie na gg :7786066
Powrót do góry Go down
Aro
Kage
Kage
Aro


Liczba postów : 144
Join date : 19/10/2013

Mapa[Sugestie] Empty
PisanieTemat: Re: Mapa[Sugestie]   Mapa[Sugestie] EmptyNie Paź 27, 2013 1:15 pm

Nie wiem czy chcesz nas tym obrazić, czy też chcesz wyłudzić mapę, grafiki i tak dalej.. Ale moim zdaniem Flux jest tak dobry, że wystarczy mu tylko napisać, co gdzie i jak brakuje, a sam to naprawi..

Pozdrawiam, zamykam, dziękuję Smile
Powrót do góry Go down
https://shinobireturn.forumpolish.com
 
Mapa[Sugestie]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Drobne sugestie dot. Gaary + ogolne urozmaicenie pvp
» MAPA ŚWIATA

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serwer :: Błędy-
Skocz do: