Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Sytuacja na serverze i jak można to zmienić.

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
morjaN21
Gennin
Gennin



Liczba postów : 21
Join date : 25/12/2013

Sytuacja na serverze i jak można to zmienić.  Empty
PisanieTemat: Sytuacja na serverze i jak można to zmienić.    Sytuacja na serverze i jak można to zmienić.  EmptyPon Kwi 07, 2014 11:21 am

Widzę że na forum jak i na serverze już prawie nikt nie jest aktywny ale napiszę może jakiś admin to zobaczy. Co do samego resetu, pragnę podkreślić że to właśnie między innymi przez resety jest taka sytuacja na serverze jak teraz, czyli jaka ? 1/2 osoby online. Pamiętam jak na początku servera grało 40/50 osób dziennie Smile jak na server tibi i to do tego Naruto jest to naprawdę dużo. Ale pierw pierwszy reset, potem drugi i właśnie dlatego jest tak jak teraz, już nie będę wspominał o zmianach hostingu itp jak server byl przez 2 tygodnie off. Teraz akurat jak server chce wystartować od nowa to reset jest konieczny. Jeszcze co do "Reklamy", chyba 3 razy mówiłem że jedemu z adminów że mogę zareklamować server między innymi na Portalu "YouTube" mam kanał gdzie mam 1100 widzów, myślę że co najmniej 1/4 by zobaczyła ten filmik i na 100% z co najmniej 20 osób by doszło. Ale admin był pewny swego i odmawiał i mówił że sobie poradzą. Do tego dochodzi ADMINISTRACJA! niestety ale sama administracja odstrasza, czemu ? a temu że nie ma z nimi kontaktu, nawet teraz jak serverver jest włączony administracja nawet nie dała znaku życia. Więc myślę żeby albo zamknąć server i nie robić ludziom nadziei albo po prostu odsprzedajcie pliki komuś komu na tym zależy żeby ludzie sobie grali i po kłopocie. A jak dalej chcecie się w to "Bawić" to proponuje. Po pierwsze dać info na FORUM jakie macie plany itp, potem offnąć server zrobić reset, poprawić wszystko, zbalansować no i ewentualnie dodać jakieś nowe postacie takie jak "Madara,5 Kage, Może minato. Naprawdę na ten server jest wiele pomysłów tylko trzeba chcieć. Potem ewentualnie jakieś nowe transy np do sasuke i naruto. Więc ode mnie to na tyle, myślę że i tak admin się żaden nie zainteresuje tym ale warto próbować.
Powrót do góry Go down
Neczek
Student Akademii
Student Akademii



Liczba postów : 5
Join date : 04/04/2014

Sytuacja na serverze i jak można to zmienić.  Empty
PisanieTemat: Re: Sytuacja na serverze i jak można to zmienić.    Sytuacja na serverze i jak można to zmienić.  EmptyPon Kwi 07, 2014 3:41 pm

Jestem jak najbardziej za!!To samo sądze co ty ale tak jak ty mówisz nikt się tym serwerem nie interesuje to się nie dziwmy,że tutaj nikt nie chce grać.....Np:Na LoSie na którym aktualnie gram robią resety itp. ok... rozumiem to bo coś nie wypali ale tam jest teraz po 60 osób dziennie i dalej grają póki co,a tutaj od wczoraj jest 0,a Administracja nic...Jak tu zaczynałem było 10-20 osób dziennie,a jak wyłączyli LoSa po Betach było tutaj aż 40 osób i nawet rekord został pobity bo grali tutaj,ponieważ LoS był off,a za twoich czasów może grali ale teraz nie grają i to jest ten problem.Może Administracja przeczyta forum łaskawie i się wkońcu wezmą do pracy.No nic zobaczymy:)
Powrót do góry Go down
morjaN21
Gennin
Gennin



Liczba postów : 21
Join date : 25/12/2013

Sytuacja na serverze i jak można to zmienić.  Empty
PisanieTemat: Re: Sytuacja na serverze i jak można to zmienić.    Sytuacja na serverze i jak można to zmienić.  EmptyWto Kwi 08, 2014 3:54 pm

Więc to by było na tyle.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Sytuacja na serverze i jak można to zmienić.  Empty
PisanieTemat: Re: Sytuacja na serverze i jak można to zmienić.    Sytuacja na serverze i jak można to zmienić.  Empty

Powrót do góry Go down
 
Sytuacja na serverze i jak można to zmienić.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serwer :: Pomysły-
Skocz do: