Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Problem z Kodem Sms

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
przemo31222
Student Akademii
Student Akademii



Liczba postów : 5
Join date : 23/02/2014

Problem z Kodem Sms Empty
PisanieTemat: Problem z Kodem Sms   Problem z Kodem Sms EmptyWto Lut 25, 2014 2:32 pm

Witam Dzisiaj Nie dawno Wysłałem sms za 23zl i po prostu kod zwrotny nie przyszedł w sensie przyszedł pusty sms a w nim nic nie było. Proszę o pomoc ( z konta zabrało Kod był poprawnie wpisany) mam go nadal nr tel 500 484 902.
Powrót do góry Go down
[F]lux
Kage
Kage
[F]lux


Liczba postów : 15
Join date : 13/11/2013
Age : 28
Skąd : Rawa

Problem z Kodem Sms Empty
PisanieTemat: Re: Problem z Kodem Sms   Problem z Kodem Sms EmptyWto Lut 25, 2014 5:43 pm

Poczekamy na Adrixa, napewno naprawi :p stawiam że znów coś zwaliła firma...
Powrót do góry Go down
przemo31222
Student Akademii
Student Akademii



Liczba postów : 5
Join date : 23/02/2014

Problem z Kodem Sms Empty
PisanieTemat: Re: Problem z Kodem Sms   Problem z Kodem Sms EmptyWto Lut 25, 2014 9:48 pm

Serio pomoże. wbił na serva i mówi ze to niby moja wina... a ja mogę nawet wysłać wam tego sms...
Bo to Nie Dorzeczne żebym stracił 50zl ... i 2 razy kod stracony ... Wysłałem 2 bo sprawdzałem czy na pewno dobrze napisałem po 2 było tak samo pusty sms : a Adrix jak zwykle ze źle wpisałem ... tak nie może być ...
Powrót do góry Go down
przemo31222
Student Akademii
Student Akademii



Liczba postów : 5
Join date : 23/02/2014

Problem z Kodem Sms Empty
PisanieTemat: Re: Problem z Kodem Sms   Problem z Kodem Sms EmptySro Lut 26, 2014 8:44 am

Hmm Widzę że nie zwrócicie mi pkt...Wkoncu Tak jak mówiłem sms był dobrze napisany a to nie mój problem ze macie coś z Shopem... A nie jak Adrix Olewać gracza...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Problem z Kodem Sms Empty
PisanieTemat: Re: Problem z Kodem Sms   Problem z Kodem Sms Empty

Powrót do góry Go down
 
Problem z Kodem Sms
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Problem z PACC'em
» Problem na forum
» problem ze stroną
» Problem z zalogowaniem
» Problem z Saga

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serwer :: Problemy-
Skocz do: