Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Uchiha Itachi - zmiany

Go down 
AutorWiadomość
Nazgul
Gennin
Gennin
Nazgul


Liczba postów : 24
Join date : 13/11/2013

Uchiha Itachi - zmiany Empty
PisanieTemat: Uchiha Itachi - zmiany   Uchiha Itachi - zmiany EmptyPią Sty 03, 2014 1:58 pm

Witam.
Kiedyś stworzyłem podobny temat z propozycjami zmian Itachiego Uchichy, bo był on najgorszą profesją, z tego też względu nikt nim nie grał. Bodajże Aro napisał, że ta postać będzie całkowicie zmieniona i wszystko będzie ok. Tak więc czekałem do resa/update'a na szok i szoku doznałem. Zszokowałem się tym, że nic, oprócz wyglądu i lekko zmienionego działania amaterasu/housenki nie zostało zmienione. Postać dalej dostaje 18hp/lvl (wtedy dostawała tyle samo, bo sprawdzałem dokładnie - może wydawało się komuś, że dostawała 15hp/lvl, ale na pewno było 18), dalej bije tak jakby chciała, a nie mogła, jutsu żrą dużo chakry w porównaniu do innych profesji (przykład: inną profesją expiąc na filthy samuraiach po zabiciu jednego zostawało mi ok 80% chakry, a na tym samym poziomie Itachim po zabiciu tego samego potwora zostawało mi około 30-40%), ludzie dalej składają nas na combo i wiele wiele więcej.

Napisałem to bez spiny, chce się po prostu dowiedzieć co zostało zmienione w tej profesji, co zostało dodane.

W ogóle nie do końca rozumiem dlaczego Itachi jest jako support. Już bardziej Shikamaru powinien być supportem. Znowu nawiąże do anime - w którym to momencie Shikamaru dorównał Itachiemu pod względem siły i umiejętności? Może mi to gdzieś umknęło.

Na serverze Shikamaru ma lepszy dmg od Itachiego, lepszy paral (który trochę wkurza xD) i więcej hp. Po prostu nie mogę tego zrozumieć.


Czy Itachi nie mógłby zostać zmieniony na postać typowo dps? Skoro ma bardzo mało hp, średnio chakry to powinien nadrabiać bardzo, bardzo dużym dmg. Paral nie ma tu nic do gadania, bo jak walnę w kogoś parala, to zanim zdążę drugi raz go użyć, to przeciwnik do mnie podbiegnie na follow, a na pewno nie zdołam go ubić tym śmiesznym dmg.

Specjalnie na tej edycji nabiłem sobie 6 postaciami 500-800lvl i wszystkie przetestowałem. Itachi nie jest nawet blisko żadnej z nich.

Ale tak jak napisałem, temat nie jest do żadnej spiny. Chciałbym się dowiedzieć co zostało zmienione,a jeśli nic oprócz tych rzeczy, które wymieniłem, to czy jest opcja zrobienia mu o wiele większego dmg? - które mu się należy.
Powrót do góry Go down
 
Uchiha Itachi - zmiany
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Sasuke Uchiha Poradnik by Pyskaty
» Poradnik Itachi
» [Błąd] Itachi
» Itachi Transy i Czary ;]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serwer :: Pomoc-
Skocz do: