Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Rekrutacja.

Go down 
+15
Cherudim
Pedzel
Nexus
Nexon
hidden1997
Mapo
Maset
Lucky Not
Silencik
Aro
Azmarth
Keendy
Nezi
Etake
Adrix
19 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Nazgul
Gennin
Gennin
Nazgul


Liczba postów : 24
Join date : 13/11/2013

Rekrutacja. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja.   Rekrutacja. - Page 2 EmptyNie Lis 17, 2013 4:54 pm

Jeśli można dawać opinie to jestem za Jintą i Atnij'em. Nie dlatego, że znamy się sporo czasu, ale dlatego, że wiem co potrafią. Na pewno znają się na tematyce otsów Naruto, bo razem gramy już od dawna i zawsze super ogarniali. Jak coś robią, to robią to dobrze, albo w ogóle się za to nie zabierają, a skoro złożyli podanie, to na pewno dadzą radę Wink.
Powrót do góry Go down
Fermenty Sieje
Student Akademii
Student Akademii



Liczba postów : 1
Join date : 17/11/2013

Rekrutacja. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja.   Rekrutacja. - Page 2 EmptyNie Lis 17, 2013 8:07 pm

1. Fermenty Sieje, 400 Sai. Zaczynam od nowa swoja historie z Shinobi Return Smile ( Naruto Online ).
2. Od Poczatku Serwera, lecz przestalem grac, poniewaz Muska mnie ddosowal, bez przyczyny.
3. Szczerze? Serwer jest w sam raz na konkurenta nts* Smile.
4. Hmm... podczas bety, nazywalem itemy z Fluxem i Muską. Na Helpie w chwili wolnej chętnie pomagam graczom.
5. Dlaczego akurat ja? hmm..., dobrze dogaduje sie z administracją, byłem tutorem na dużej ilosci serwerow dragon ball Smile. Mam Teamspeak'a, chętnie na nim bywałem wczesniej.
No i najwazniejsze... chce zeby serwer mial tutora ktory pomoze w Quescie, powie gdzie expic, Poczestuje itemem Smile,

Chetnie Pomoge,
Fermenty Sieje.
Powrót do góry Go down
Nexon
Gennin
Gennin
Nexon


Liczba postów : 18
Join date : 05/11/2013

Rekrutacja. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja.   Rekrutacja. - Page 2 EmptyPon Lis 18, 2013 10:29 am

co do tego wyzywania rodziców z tego co pamiętam to ty wyzwałeś moją rodzinę że moja matka pod biurkiem czy coś w tym stylu więc nie zwalaj winy tylko na sajansa że on wyzywa -,-
Powrót do góry Go down
Maset
Chunin
Chunin
Maset


Liczba postów : 35
Join date : 08/11/2013

Rekrutacja. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja.   Rekrutacja. - Page 2 EmptyPon Lis 18, 2013 5:32 pm

Chociaż mógłbyś nie kłamać, nic z tych rzeczy. To nie byłem ja.
Powrót do góry Go down
SkuN
Student Akademii
Student Akademii
SkuN


Liczba postów : 6
Join date : 29/11/2013
Age : 27
Skąd : D.G

Rekrutacja. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja.   Rekrutacja. - Page 2 EmptyPią Gru 06, 2013 1:45 pm

1. Naruto - Silver Haze 1.6k,Obito - Kaliber 44 800lv.
2. Na shinobi return gram około 3 tygodnie,może wiecej.
3. Zachowanie kilku osob z serwera(mówie o new graczach),oraz to ze jest mało osob online - trzeba to zmienić,troche mało eventów ; )
4. Pomagam graczom zaczać gre,oraz jeżeli mam coś zbędnego to oddaje im to,proboje rozreklamować serwer.
5. Dlaczego ja? dogaduje się w miare dobrze z administracja jak i graczami(sa nie liczni którzy sami mi dzialaja na nerwy),przebywam dość duży czas na serwerze jak i na ts'ie,staram się pomoc newbie.

Pozdrawiam SkuN
Powrót do góry Go down
hidden1997
Chunin
Chunin
hidden1997


Liczba postów : 46
Join date : 02/11/2013
Age : 26
Skąd : Siedlce

Rekrutacja. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja.   Rekrutacja. - Page 2 EmptyPią Gru 06, 2013 3:59 pm

Troche nie w pore, tutorzy oraz vip'owie zostali wybrani Smile
Powrót do góry Go down
SkuN
Student Akademii
Student Akademii
SkuN


Liczba postów : 6
Join date : 29/11/2013
Age : 27
Skąd : D.G

Rekrutacja. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja.   Rekrutacja. - Page 2 EmptyPią Gru 06, 2013 8:15 pm

Mówisz ze vipowie zostali wybrani? dziwne bo jak narazie widze jednego który nie jest aktywny? ;p nie zaszkodzi nie chodzi mi o tutor'a tylko vip'a ; ))
Powrót do góry Go down
hidden1997
Chunin
Chunin
hidden1997


Liczba postów : 46
Join date : 02/11/2013
Age : 26
Skąd : Siedlce

Rekrutacja. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja.   Rekrutacja. - Page 2 EmptyPią Gru 06, 2013 8:47 pm

Od kiedy niby Silencik nie gra? Smile
Powrót do góry Go down
Silencik
Special Jounin
Special Jounin
Silencik


Liczba postów : 92
Join date : 27/10/2013
Age : 27
Skąd : Koszalin

Rekrutacja. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja.   Rekrutacja. - Page 2 EmptyPią Gru 06, 2013 10:26 pm

Pędzelek - Vip

Silencik czyli ja - Tutor

Arison - Tutor

Staram się jakoś pomagać więc mam nadzieje, że robię to dobrze.
Powrót do góry Go down
hidden1997
Chunin
Chunin
hidden1997


Liczba postów : 46
Join date : 02/11/2013
Age : 26
Skąd : Siedlce

Rekrutacja. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja.   Rekrutacja. - Page 2 EmptyPią Gru 06, 2013 10:55 pm

To Ty nie miałes vip'a, Silencie?Very Happy
Powrót do góry Go down
Aro
Kage
Kage
Aro


Liczba postów : 144
Join date : 19/10/2013

Rekrutacja. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja.   Rekrutacja. - Page 2 EmptySob Gru 07, 2013 8:55 am

Dobra na razie blokuję, jak rekrutacja będzie wznowiona to na nowo odblokuję temat i was o tym poinformuję.
Powrót do góry Go down
https://shinobireturn.forumpolish.com
Sponsored content





Rekrutacja. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja.   Rekrutacja. - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Rekrutacja.
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serwer :: News-
Skocz do: