Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Moje pomysły na eventy

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Pedzel
Chunin
Chunin
Pedzel


Liczba postów : 50
Join date : 23/10/2013
Age : 26
Skąd : Bakowo

Moje pomysły na eventy  Empty
PisanieTemat: Moje pomysły na eventy    Moje pomysły na eventy  EmptyNie Lis 03, 2013 9:10 pm

1.Gracz losuje kostka numerek od 1 do 6 - każdemu numerkowi przypisane są monstery. Jak wygra bitwę dostaje item przypadający numerkowi.

2.Admin ukrywa się gdzieś na mapie a zadaniem gracza jest go odnaleźć, admin może pisać podpowiedzi poprzez komendę /b

3. Admin gubi na mapie cenny itemek, kto go znajdzie zgłasza się do admina, oddaje item po czym dostaje wybrany przez administratora przedmiot

4.Najazdy na konohe

5.W temple pojawia się npc diler.. któremu bandyci czy inne monsterki ukradli zioła, gracz looci w chuj czasu zioła a potem może je se wymienić na punkty w sms shopie/lub inna opcja (admin ustala nagrody)

6.Kostka/zadanie. Gracz losuje kostką numerek od 1 do 6, dla każdego numerka przypada wybrane zadanie, user ma 5-10 minut na wykonanie zadania
Powrót do góry Go down
Aro
Kage
Kage
Aro


Liczba postów : 144
Join date : 19/10/2013

Moje pomysły na eventy  Empty
PisanieTemat: Re: Moje pomysły na eventy    Moje pomysły na eventy  EmptyNie Lis 03, 2013 9:26 pm

2-jka mi się nie podoba, skąd mamy mieć pewność, ze ktoś odda "cenny itemek"?
Powrót do góry Go down
https://shinobireturn.forumpolish.com
 
Moje pomysły na eventy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Nowe pomysły.
» Pomysły na spelle by Senior Lee

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serwer :: Pomysły-
Skocz do: