Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Item's Sms-Shop.

Go down 
+4
Lucky Not
Mapo
Aro
Azmarth
8 posters
AutorWiadomość
Azmarth
Student Akademii
Student Akademii
Azmarth


Liczba postów : 14
Join date : 30/10/2013

Item's Sms-Shop. Empty
PisanieTemat: Item's Sms-Shop.   Item's Sms-Shop. EmptySob Lis 02, 2013 8:49 pm

Siemka,

1. SmS.

Można by było dodać do Sms-Shopu jeszcze kilka itemków na ,np. " Attack Speed " ,np. Yondaime Armor.
( Zawsze jest to ułatwienie dla graczy którzy wydają PLN na gry a także jest to dotacja na serwer. )

2. Mini Event.

Żeby także było zainteresowanie na forum, można zrobić mini event właśnie tutaj. Gdzie będzie przedstawiony ss danego itemka ( który będzie cały czarny. ) Kto poda poprawną nazwę takowego itemka otrzyma nagrodę wytypowaną przez Administracje.

Jeżeli wpadnie mi coś jeszcze do głowy postaram się dopisać do tego tematu.

Pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
Aro
Kage
Kage
Aro


Liczba postów : 144
Join date : 19/10/2013

Item's Sms-Shop. Empty
PisanieTemat: Re: Item's Sms-Shop.   Item's Sms-Shop. EmptySob Lis 02, 2013 9:18 pm

Mi się podoba, może coś się ogarnie, zawołam Adrix'a i zobaczymy co z tego wyniknie Wink
Powrót do góry Go down
https://shinobireturn.forumpolish.com
Mapo
Chunin
Chunin
Mapo


Liczba postów : 34
Join date : 29/10/2013

Item's Sms-Shop. Empty
PisanieTemat: Re: Item's Sms-Shop.   Item's Sms-Shop. EmptyNie Lis 03, 2013 7:31 am

1 pomysł mi się nie podoba, bo jak dla mnie troszkę bez sensu,że osoby wydające dużą ilość pieniędzy na grę mają wielką przewagę nad innymi. Tak jak jest powinno zostać ewentualnie dodać jakiś item na dystans i na speed attack nie więcej.

2. Pomysł bardzo mi się spodobał,ale także można zrobić coś takiego,że admini będą robić screena mapki,a następnie mały kawałek wycinać i wrzucać ma forum Smile. Kto odgadnie gdize to jest wygrywa nagrodę.
Powrót do góry Go down
Lucky Not
Jounin
Jounin
Lucky Not


Liczba postów : 61
Join date : 28/10/2013

Item's Sms-Shop. Empty
PisanieTemat: Re: Item's Sms-Shop.   Item's Sms-Shop. EmptyNie Lis 03, 2013 7:37 am

1. Lipa, po zwiększać, aż tak szanse graczy którzy wydają PLN'y? Pacc i pety są wystarczające.

2. Drobnostka

3. Ja bym był za tym, że jak np silent wbije 2k lvl, to żeby to się pokazało wszystkim, a on sam dostał jakąs nagrode, i tak by było np z 1000,1500,2000,2500 itp (Tez drobnostka, ale zawsze milej)

4. Pełno miejsc, które są zrobione ale nie ma na nich ani mobów ani questow, tym się zajmijcie priorytetowo.

5. Pacc mogłby miec chociaz te 15% wiecej expa, (chyba ze ma) + urozmaicic to jakos, samuraie i strangery. Samuraie tez sa na faccu
Powrót do góry Go down
Azmarth
Student Akademii
Student Akademii
Azmarth


Liczba postów : 14
Join date : 30/10/2013

Item's Sms-Shop. Empty
PisanieTemat: Re: Item's Sms-Shop.   Item's Sms-Shop. EmptyNie Lis 03, 2013 8:40 am

3. Quest

Można by dodać Quest-a na ( Pety przypisane do Profesji )
,np. Naruto - Kurama / Gamabunta, Sasuke - Snake
Quest może być na 1,5k + level-a.
Nasze pupile dodawały by ( DMG / Hp|Chakre ) [ Zależne od Administracji ]
Powrót do góry Go down
Aro
Kage
Kage
Aro


Liczba postów : 144
Join date : 19/10/2013

Item's Sms-Shop. Empty
PisanieTemat: Re: Item's Sms-Shop.   Item's Sms-Shop. EmptyNie Lis 03, 2013 8:46 am

Bardzo fajne pomysły Wink Czekamy na Adrixa Wink
Powrót do góry Go down
https://shinobireturn.forumpolish.com
Rock lee
Student Akademii
Student Akademii



Liczba postów : 8
Join date : 03/11/2013

Item's Sms-Shop. Empty
PisanieTemat: Re: Item's Sms-Shop.   Item's Sms-Shop. EmptyNie Lis 03, 2013 8:59 am

Dodac eq pod respect :d Naprzykład lee legs 5 glova 5 asa
Powrót do góry Go down
Silencik
Special Jounin
Special Jounin
Silencik


Liczba postów : 92
Join date : 27/10/2013
Age : 27
Skąd : Koszalin

Item's Sms-Shop. Empty
PisanieTemat: Re: Item's Sms-Shop.   Item's Sms-Shop. EmptyNie Lis 03, 2013 5:34 pm

Tak samo, 1 pomysł mi się nie podoba bo to w końcu rare itemy które mają być jak sama nazwa mowi RARE, będzie więcej spamu, że server na kase co jest nie prawdą.

Do drugiego pomysłu nie mam zarzutów, jestem na tak Very Happy
Powrót do góry Go down
Qevox
Student Akademii
Student Akademii



Liczba postów : 1
Join date : 03/11/2013

Item's Sms-Shop. Empty
PisanieTemat: Re: Item's Sms-Shop.   Item's Sms-Shop. EmptyNie Lis 03, 2013 9:02 pm

Zgadzam się z Silencikiem.
Powrót do góry Go down
Adrix
Kage
Kage
Adrix


Liczba postów : 32
Join date : 20/10/2013

Item's Sms-Shop. Empty
PisanieTemat: Re: Item's Sms-Shop.   Item's Sms-Shop. EmptyNie Lis 03, 2013 10:02 pm

1.Itemy do sms shopa pewnie z czasem jakieś dodam lecz nie bedą one jakoś super mocne, aby gracze bez nich mieli szanse z donatorami.

2.Jeśli Shell bedzie chciał coś takiego prowadzić to nie mam nic przeciwko.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Item's Sms-Shop. Empty
PisanieTemat: Re: Item's Sms-Shop.   Item's Sms-Shop. Empty

Powrót do góry Go down
 
Item's Sms-Shop.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serwer :: Pomysły-
Skocz do: