Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Reset charów:)

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Neczek
Student Akademii
Student Akademii



Liczba postów : 5
Join date : 04/04/2014

Reset charów:) Empty
PisanieTemat: Reset charów:)   Reset charów:) EmptyPią Kwi 04, 2014 7:40 am

Powiem tak!.W tym momencie na serwerze jest chujnia,ponieważ grają 2-5 osób dziennie.Więc proponuje zrobić resa charów,ludzie będą mieli co robić.No więc tak po 1 zrobić resa!!!.Po 2 podajcie informacje pare dni wcześniej i niech ludzie zaczną reklamować serwer.A 3 sprawa przez ten czas dodajcie jakieś nowe respy,zbalansujcie postacie itp.To by było na tyle.Czekam na wypowiedzi ludzi i administracji;).A i dodam jeszcze,że może jakieś nowe spelle,transy itp:).
Powrót do góry Go down
Nieśmiały
Gennin
Gennin
Nieśmiały


Liczba postów : 24
Join date : 28/02/2014

Reset charów:) Empty
PisanieTemat: Re: Reset charów:)   Reset charów:) EmptyNie Kwi 06, 2014 12:26 pm

jestem za resem
Powrót do góry Go down
Nejooo
Gennin
Gennin
Nejooo


Liczba postów : 24
Join date : 20/02/2014
Age : 27
Skąd : Kowary

Reset charów:) Empty
PisanieTemat: Re: Reset charów:)   Reset charów:) EmptyWto Kwi 29, 2014 7:53 pm

Panowie... Przepraszam, ze odswiezam, ale z tego co wiem od Fluxa serwer
niebawem ma byc wylaczony na amen takze, pogralismy :/

Dlaczego? Dlatego, ze nikt nie chce wysylac sms na server
przez co nie ma funduszy na jego utrzymanie ;/
Powrót do góry Go down
Neczek
Student Akademii
Student Akademii



Liczba postów : 5
Join date : 04/04/2014

Reset charów:) Empty
PisanieTemat: Re: Reset charów:)   Reset charów:) EmptySro Kwi 30, 2014 1:07 pm

Ziomek ja mu mogę ludzi ściągnąć tylko niech się do mnie odezwie,już raz ze mną gadał na tsie.Jak odczytasz to Flux to napisz tutaj,że o tej godzinie wbijesz i wejdź na Shinobi i ja też wbije i coś się pomyśli co dalej itp:).Ja tam dalej wierze,że można to rozegrać jak w szachach,kilka dobrych ruchów i wszystko będzie śmigało,a fundusze same przyjdąSmile.Nawet mogę Ci pomóc zajmowaniem się serwerem tylko musisz zagwarantować,że będą update i pierwsze co zrobić to resa charów,ogarnąć balans itp...
Zresztą o tym się pomyśli jak się ze mną skontaktujesz,a jeżeli nie to napisz na pw tutaj na forum adres na tsa to się dogadamy co i jak.No to by było na tyle,trochę checi i będzie wszystko ok,ja tu ludzi z LoSa moich znajomych itp pościągam bo gram tam nie od dziś i mam tyle znajomości nawet wrogów,że to głowa mała:DD.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Reset charów:) Empty
PisanieTemat: Re: Reset charów:)   Reset charów:) Empty

Powrót do góry Go down
 
Reset charów:)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serwer :: Pomysły-
Skocz do: