Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Gimba Kaszalot - Złodziej :)

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Nejooo
Gennin
Gennin
Nejooo


Liczba postów : 24
Join date : 20/02/2014
Age : 27
Skąd : Kowary

Gimba Kaszalot - Złodziej :) Empty
PisanieTemat: Gimba Kaszalot - Złodziej :)   Gimba Kaszalot - Złodziej :) EmptyCzw Mar 20, 2014 3:01 pm

Witam serdecznie Smile
Podejrzewam, ze pewien 10 letni gracz naszego OTS o Nicku: Kaszalot Choji
będzie chciał napisać na mnie skargę wiec, się odwołuje do was Naruciaki, by nie było,
ze jestem złodziejem Smile

Chodzi otóż o to, ze Kaszalot pod moja nieobecnością [bylem na afk na train] okradł mój domek
i zabrał all do swojego domku na wyspie gildii, sabotażowal mnie pisząc
"oddam Ci itemy jak zostaniemy wiecznymi kumplami, sprzedasz mieszkanie i zamieszkasz ze mna" :X Chore...

Odzyskałem itemy bo musiałem sprzedać domek... lecz z Adminem Fluxem omówiłem ta sprawę i odsprzedał mi dom który musiałem sprzedać, przy okazji miałem w plecaku ze skrzynkami itemy tego Kaszalota i swoje, wiec postanowiłem, ze oddam mu jak mnie szczerze przeprosi za to co zrobił, bo takie rzeczy się uzgadnia, jakby wcześniej napisał, co mu po głowie chodzi to bym się tak nie wkurwiał...

Kaszalot nadal czekam na Szczere przeprosiny +200cc które mi zajebałeś Smile


Dołączam ss z rozmowa, ktora była przed chwila z nim prowadzona i widać, ze nie chce odzyskać itemow Smile

Gimba Kaszalot - Złodziej :) 2s1rdzo


Ostatnio zmieniony przez Nejooo dnia Czw Mar 20, 2014 3:08 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Kaszalot
Student Akademii
Student Akademii



Liczba postów : 11
Join date : 15/03/2014

Gimba Kaszalot - Złodziej :) Empty
PisanieTemat: Re: Gimba Kaszalot - Złodziej :)   Gimba Kaszalot - Złodziej :) EmptyCzw Mar 20, 2014 3:03 pm

1 osoba ktura mi ukradla duzo itkow to ty wenc wiesz ps nie zabralem ci zadnych 150 cc tlyko 100 a ty mnie zaczeles juz denerwowac ...
Powrót do góry Go down
Balsik1
Student Akademii
Student Akademii
Balsik1


Liczba postów : 11
Join date : 02/03/2014
Age : 25
Skąd : Wrocław

Gimba Kaszalot - Złodziej :) Empty
PisanieTemat: Re: Gimba Kaszalot - Złodziej :)   Gimba Kaszalot - Złodziej :) EmptyCzw Mar 20, 2014 3:10 pm

Ale ty kaszalot jesteś złodziejem oddaj mu te jebane 200cc tyle ile chciał -.- za to że go okradłeś ..
oddaj mu all itemki i cc to nie bd miał hunta albo bana od admina za "Złodzieja" Bo za to można dostac bana. Więc co możesz teraz zrobic? Przeproś go oddaj mu itemki to nie bd miał "Hunta" od niego ale ode mnie i tak masz xD Jak podejżewam to już sb nie pograsz na tym servie Smile

Ps.. Oddaj mu all itemki i cc to nie bd miał hunta od niego
Powrót do góry Go down
Nejooo
Gennin
Gennin
Nejooo


Liczba postów : 24
Join date : 20/02/2014
Age : 27
Skąd : Kowary

Gimba Kaszalot - Złodziej :) Empty
PisanieTemat: Re: Gimba Kaszalot - Złodziej :)   Gimba Kaszalot - Złodziej :) EmptyCzw Mar 20, 2014 3:11 pm

Po 1... ogarnij ortografie Smile
Po 2... To ty okradłeś mi cały domek, sabotażujac mnie !
Po 3... Napisałem, ze oddam itemy jak mnie przeprosisz SZCZERZE za to co zrobiłeś Smile

Nie jestem złodziejem jak ty, ja tylko chce byś mnie przeprosił i nic więcej Smile
Powrót do góry Go down
Nejooo
Gennin
Gennin
Nejooo


Liczba postów : 24
Join date : 20/02/2014
Age : 27
Skąd : Kowary

Gimba Kaszalot - Złodziej :) Empty
PisanieTemat: Re: Gimba Kaszalot - Złodziej :)   Gimba Kaszalot - Złodziej :) EmptyCzw Mar 20, 2014 3:12 pm

Drogi Balsiku. Itemki odzyskałem wraz z jego itemami... tylko czekam na przeprosiny Razz
Powrót do góry Go down
Balsik1
Student Akademii
Student Akademii
Balsik1


Liczba postów : 11
Join date : 02/03/2014
Age : 25
Skąd : Wrocław

Gimba Kaszalot - Złodziej :) Empty
PisanieTemat: Re: Gimba Kaszalot - Złodziej :)   Gimba Kaszalot - Złodziej :) EmptyCzw Mar 20, 2014 3:47 pm

Nejooo Dobrze gada ^.- przeproś tylko go xD
Powrót do góry Go down
Nieśmiały
Gennin
Gennin
Nieśmiały


Liczba postów : 24
Join date : 28/02/2014

Gimba Kaszalot - Złodziej :) Empty
PisanieTemat: Re: Gimba Kaszalot - Złodziej :)   Gimba Kaszalot - Złodziej :) EmptyCzw Mar 20, 2014 4:03 pm

widze ze nie posluchales mojej rady a to pech wiec nie pisz na forum jak nie chcesz rady z ortografia D:
Powrót do góry Go down
Nejooo
Gennin
Gennin
Nejooo


Liczba postów : 24
Join date : 20/02/2014
Age : 27
Skąd : Kowary

Gimba Kaszalot - Złodziej :) Empty
PisanieTemat: Re: Gimba Kaszalot - Złodziej :)   Gimba Kaszalot - Złodziej :) EmptyCzw Mar 20, 2014 4:21 pm

Ciastko to było do mnie Razz??
Jeżeli chodzi o orto, nie mam w laptopie polskich znaków, wiec nie zawsze jakieś słowo jest prawidłowo złożone:)
Powrót do góry Go down
Nieśmiały
Gennin
Gennin
Nieśmiały


Liczba postów : 24
Join date : 28/02/2014

Gimba Kaszalot - Złodziej :) Empty
PisanieTemat: Re: Gimba Kaszalot - Złodziej :)   Gimba Kaszalot - Złodziej :) EmptyCzw Mar 20, 2014 7:20 pm

chodziło mi o tego thiefa
Powrót do góry Go down
Kaszalot
Student Akademii
Student Akademii



Liczba postów : 11
Join date : 15/03/2014

Gimba Kaszalot - Złodziej :) Empty
PisanieTemat: Re: Gimba Kaszalot - Złodziej :)   Gimba Kaszalot - Złodziej :) EmptyPon Mar 24, 2014 6:20 pm

Powiem tak moje itki 1 ty mnie tez takto okradles z itkow mojch np heal kaytsu pet
Powrót do góry Go down
Nejooo
Gennin
Gennin
Nejooo


Liczba postów : 24
Join date : 20/02/2014
Age : 27
Skąd : Kowary

Gimba Kaszalot - Złodziej :) Empty
PisanieTemat: Re: Gimba Kaszalot - Złodziej :)   Gimba Kaszalot - Złodziej :) EmptyWto Mar 25, 2014 3:17 pm

hahahhahaha XD
Ty mnie okradłeś "pierwszy", ja Ciebie nie okradłem tylko, chciałem Ci dać do myślenia i prosić o przeprosiny ale, ze dziecko nie potrafisz przepraszać za to co robisz, to o co się martwisz? a tego Katsuyu sam mi go dałeś za free, chciałem Ci za niego zapłacić, ale mówisz, żebym brał... nie wiem jaki w tym problem dajesz biorę... nie chciałeś pieniędzy to nie ;x
Powrót do góry Go down
Aro
Kage
Kage
Aro


Liczba postów : 144
Join date : 19/10/2013

Gimba Kaszalot - Złodziej :) Empty
PisanieTemat: Re: Gimba Kaszalot - Złodziej :)   Gimba Kaszalot - Złodziej :) EmptyCzw Mar 27, 2014 1:58 pm

Dobra, zamykam.. -.-
Powrót do góry Go down
https://shinobireturn.forumpolish.com
Sponsored content





Gimba Kaszalot - Złodziej :) Empty
PisanieTemat: Re: Gimba Kaszalot - Złodziej :)   Gimba Kaszalot - Złodziej :) Empty

Powrót do góry Go down
 
Gimba Kaszalot - Złodziej :)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serwer :: Skargi-
Skocz do: