Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Skarga na Aro - Bezpodstawny ban!

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Nejooo
Gennin
Gennin
Nejooo


Liczba postów : 24
Join date : 20/02/2014
Age : 27
Skąd : Kowary

Skarga na Aro - Bezpodstawny ban! Empty
PisanieTemat: Skarga na Aro - Bezpodstawny ban!   Skarga na Aro - Bezpodstawny ban! EmptyNie Mar 02, 2014 9:26 pm

Pshhhh Aro... jesteś serio "...." usunąłeś po raz kolejny skargę na siebie, bo się wystraszyłeś prawdy??
zal mi Cie kolego...

Nalegam o odblokowanie mojego konta...
Dostałem go za to, ze bylem afk?? pshhh pozdro... a ty Aro jesteś idiota i tyle...

"Aro dnia dzisiejszego tj. 02/03/2014 mniej więcej o godzinie 14-15 dal mi bana za bycie afk.. i usprawiedliwiał to botem... tutaj jest zdjęcie zrobione od razu przy próbie logowania i jak widać żadnego bota tam NIE MA !!!

Odpisz w komentarzu a nie się cykasz i usuwasz mi tematy..
Powrót do góry Go down
Aro
Kage
Kage
Aro


Liczba postów : 144
Join date : 19/10/2013

Skarga na Aro - Bezpodstawny ban! Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na Aro - Bezpodstawny ban!   Skarga na Aro - Bezpodstawny ban! EmptyPon Mar 03, 2014 12:59 pm

Dziecko drogie, nie usunąłem tematu, serio jesteś taki tępy żeby nie zauważyć że go zamknąłem i przeniosłem do kosza? ;>

Bota, do zdjęcia? no proszę Cię...
Prawdy jakiej? że miałeś bota? świadek jest Wink
Powrót do góry Go down
https://shinobireturn.forumpolish.com
Karpik
Student Akademii
Student Akademii



Liczba postów : 3
Join date : 23/02/2014

Skarga na Aro - Bezpodstawny ban! Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na Aro - Bezpodstawny ban!   Skarga na Aro - Bezpodstawny ban! EmptyPon Mar 03, 2014 5:09 pm

Nejoo ma bota? jak niby... gdyby bocił na serwerze by nie pomagał mapy robić itp.-.-
Powrót do góry Go down
[F]lux
Kage
Kage
[F]lux


Liczba postów : 15
Join date : 13/11/2013
Age : 28
Skąd : Rawa

Skarga na Aro - Bezpodstawny ban! Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na Aro - Bezpodstawny ban!   Skarga na Aro - Bezpodstawny ban! EmptyPon Mar 03, 2014 10:04 pm

Kto mi pomaga mapę robić ;o ?
Chciałem żeby zrobił jeden exp na próbę (sam się zgłosił), ale niestety nie spodobała mi się jego praca, tyle na temat.
Co do bana poczekamy na wypowiedź jeszcze samego Aro.


Powrót do góry Go down
Aro
Kage
Kage
Aro


Liczba postów : 144
Join date : 19/10/2013

Skarga na Aro - Bezpodstawny ban! Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na Aro - Bezpodstawny ban!   Skarga na Aro - Bezpodstawny ban! EmptyWto Mar 04, 2014 10:01 pm

Kolega dostał już Ub.. Pomyślałem, że skoro już się tak zaparł to nie będę taki i dam mu tą przyjemność z grania... Lecz teraz bardziej będę się temu wszystkiemu przyglądał żeby nie było więcej takich sytuacji Smile

Ps. Nie mam internetu, więc usprawiedliwiam swoją nieobecność Very Happy
Powrót do góry Go down
https://shinobireturn.forumpolish.com
Sponsored content





Skarga na Aro - Bezpodstawny ban! Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na Aro - Bezpodstawny ban!   Skarga na Aro - Bezpodstawny ban! Empty

Powrót do góry Go down
 
Skarga na Aro - Bezpodstawny ban!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Skarga na JednoOkii, handel postaciami.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serwer :: Skargi-
Skocz do: