Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Atnij obraza

Go down 
+3
Pyskaty
Nazgul
Ninaru
7 posters
AutorWiadomość
Ninaru
Student Akademii
Student Akademii



Liczba postów : 7
Join date : 27/12/2013

Atnij obraza Empty
PisanieTemat: Atnij obraza   Atnij obraza EmptyPią Sty 03, 2014 7:47 pm

Atnij obraza Skargapng_ephxxse
Powrót do góry Go down
Nazgul
Gennin
Gennin
Nazgul


Liczba postów : 24
Join date : 13/11/2013

Atnij obraza Empty
PisanieTemat: Re: Atnij obraza   Atnij obraza EmptyPią Sty 03, 2014 8:20 pm

Takie wklejanie pseudo obelg to naprawdę poniżej jakiegokolwiek poziomu... Naprawdę w taki sposób chcecie zniszczyć inny team? Ja rozumiem, że w grze może Wam nie wychodzić, ale nie musicie potem się podbudowywać tego typu tematami na forum.

Zresztą koledzy z Twojego teamu też wyzywali niejednokrotnie i jakoś nikt od nas nie podawał Was do tej pory. A Atnij za darmo na pewno nie wyzywa, zresztą w sumie się nie dziwię, bo chyba połowa servera ma "coś" do Was ostatnimi czasy (może nie konkretnie do Ciebie, ale do kolegów z Twojego teamu). Chyba, jak to się mówi - za bardzo kozaczycie.

Pyskaty tyle durnych bugów używa, że powinien już dawno bana wyłapać, więc też niech się cieszy, że nie nagraliśmy kiedy ich używał.
Powrót do góry Go down
Ninaru
Student Akademii
Student Akademii



Liczba postów : 7
Join date : 27/12/2013

Atnij obraza Empty
PisanieTemat: Re: Atnij obraza   Atnij obraza EmptyPią Sty 03, 2014 8:23 pm

Twoi koledzy też nie są świętymi, sami zaczynają wyzywać, a później się bronicie głupimi tekstami ; )
Powrót do góry Go down
Pyskaty
Student Akademii
Student Akademii



Liczba postów : 7
Join date : 31/10/2013
Age : 28
Skąd : Gdynia

Atnij obraza Empty
PisanieTemat: Re: Atnij obraza   Atnij obraza EmptyPią Sty 03, 2014 10:13 pm

Ja tylko chce zwrócić uwagę na "debilne bugi" jak ty to nazwałeś. Robiąc to irytuje Wrednego motywując go do poprawienia tego. Zgłaszam bugi do Wrednego non stop nawet jak są na moja korzyść.

To wymienię kilka z nich:


  • Shikamaru z broni shukaku spear +4 (Atk:174) bije po 400 na 1600lvl;


  • Shikamaru nie leci dist prawie wcale chyba gorzej nawet niż np Sasuke;


  • Shikamaru Bije z wave na 10lvl po 26k a z wave na 150 (Best Jutsu) po 20k;


  • Shikamaru może przesunąć traina na paccu przez krzaki;


  • Shikamaru może wsadzic traina do pz;


A za to wy i wasz smieszny tutorek "Silent" jesteście święci macie tu screany:

Liczne obrażanie graczy, chamskie odzywki oraz żenujące teksty:
Atnij obraza 53971930289503522917

Liczne używanie bugów które was tak boli:
Atnij obraza 23509145889467165113

Niby normalny gracz jak każdy inny a nie można się z nim bić normalnie ponieważ:
Atnij obraza 35124129139670708858

Co ja się będę rozpisywał nic się pod względem bugów nie zmieniło od tamtej edycji tylko tyle ze stał się o wiele bardziej chamski i arogancki. Nie lubię się bawić w takie rzeczy ale czasami w życiu nie robi sie rzeczy które się lubi tylko co trzeba, ja nie zaczynałem tego ale jak wy mi się tutaj wypowiadacie na mój temat to trzeba. Mogę wam powiedziec że to dopiero początek

Serdecznie nie pozdrawiam i do nie zobaczenia
Życzy Pyskaty Smile
Powrót do góry Go down
Nazgul
Gennin
Gennin
Nazgul


Liczba postów : 24
Join date : 13/11/2013

Atnij obraza Empty
PisanieTemat: Re: Atnij obraza   Atnij obraza EmptyPią Sty 03, 2014 11:24 pm

Kto powiedział, że my jesteśmy święci? My po prostu nie wrzucamy tego typu screenów na forum kiedy Wy gadacie tego typu głupoty. Nie wiem czemu wrzuciłeś screena z warnem dla Silenta, skoro sam masz tych warnów wiele, właśnie za bugi.

Poza tym Silenta nie widziałem odkąd serv padł 27 bodajże, więc nie wyciągaj tu brudów w początków.

Co chwila widać jak ktoś od Was z 1500+lvlem zabija jakieś 500+ lvle, które pewnie nie ogarniają jeszcze gry (co jest moim zdaniem śmieszne, bo to totalne dowartościowywanie się) i udajecie, że jest zajebiście, ale jak ktoś od nas zaczyna nagle lać te Wasze 1500+, to zaczyna się płacz i spiny. To dopiero hipokryzja Smile. Może to dziwne, ale mnie nigdy nie rajcowało zabijanie 1000lvli niższych od siebie, bo takie spadają na combo, jeśli już to wolę się lać z Wami, bo jak Was uwalimy to mamy z tego satysfakcję, szczególnie, że jesteście od nas "silniejsi" - przynajmniej levelowo.

Skoro z Was takie ''forumowe fajtery'' to najlepiej nie piszmy w ogóle ze sobą, bo po każdej desce będziecie wrzucać coś na forum, żeby się dowartościować ''udupiając'' kogoś od nas.
Powrót do góry Go down
Sweet Candy
Gennin
Gennin
Sweet Candy


Liczba postów : 17
Join date : 24/12/2013
Age : 29

Atnij obraza Empty
PisanieTemat: Re: Atnij obraza   Atnij obraza EmptyPią Sty 03, 2014 11:48 pm

No silent powinien stracić TUTORA !!. Za takie odzywki typu twoja stara masakra kto takiego dzieciaka dał na Pozycje do pilnowania OTS . Wink
Powrót do góry Go down
Pyskaty
Student Akademii
Student Akademii



Liczba postów : 7
Join date : 31/10/2013
Age : 28
Skąd : Gdynia

Atnij obraza Empty
PisanieTemat: Re: Atnij obraza   Atnij obraza EmptyPią Sty 03, 2014 11:53 pm

Bijemy low lvle tylko was jak bys nie widzial.. Pamietam na zeszlej edycji dalem wyexpic californi sakure jak sie wyexpil to wpadali po mnie w 2 np wiec ocb? Juz nie pamietasz jak biliscie nas na low lvach? zeszła edycja silencik na 3k lvl bil 1k wiec spoko ...

po raz kolejny nie pozdrawiam ...
Powrót do góry Go down
Keju
Student Akademii
Student Akademii



Liczba postów : 10
Join date : 04/12/2013

Atnij obraza Empty
PisanieTemat: Re: Atnij obraza   Atnij obraza EmptySob Sty 04, 2014 12:24 am

Osobiscie nazgul jezeli juz zrobiles z tego tematu kolejny spam oraz zdobyles nowa mozliwosc nabijania postow , to teraz ja moge sie takze wypowiedziec ze zadna osoba ktora by czegos nie zrobila wyzwala,grozila badz co jaką kolwiek inna rzecz nie będącą przychylną a nawet bardziej negatywną czynnością poprostu prosi sie o to aby ją ubić czemu ze wzgledu na to ze ma mniejszy level ma miec mozliwosc grania skoro sama sprowokowala sytuacje .
Od takiej regulki raczej nie ma odejscia nie uwazasz , będę zwal na cb i rodzine twoją to co nic nie zrobisz bedziesz pozwalał sie wyexpić takiej osobie .

Zastanow sie lepiej nad nastepnymi odpowiedziami .
Pozdrawiam Keju
Powrót do góry Go down
Nazgul
Gennin
Gennin
Nazgul


Liczba postów : 24
Join date : 13/11/2013

Atnij obraza Empty
PisanieTemat: Re: Atnij obraza   Atnij obraza EmptySob Sty 04, 2014 1:03 am

Pyskaty, myślałem, że wyraźnie napisałem w moim ostatnim poście, ale może za mało. Mi nie chodzi o bicie się z nami. U nas nawet nie ma 500lvli tylko same 1000-1300 (Tak, mój Itachi 700+ się nie liczy, ja nim grałem do przetestowania tej profki po ''zmianach''). Wyraźnie napisałem, że jakieś 500lvle, które nikomu nic nie zrobiły. Nawet dziś się przyjrzałem, całkiem przypadkiem, jak jakiś +-570lvl szedł chyba na filthy, po chwili siedzi w temple, spojrzałem na stronke i zauważyłem, że został zabity przez Ciebie i to jeszcze na fuujinach o ile dobrze pamiętam.

Ale może macie rację, to nie mój interes kogo bijecie. W sumie nie powinienem tego pisać, bo to wolna gra i można robić co się komu podoba.

Zresztą ja się nawet nie spinam, bo lubię się z Wami lać, nawet jak padam. Bez tego ta gra by była nudna.

Na poprzedniej edycji California nie był z nami, także nie będę za niego odpowiadał, bo nawet nie pamiętam tej historii. Co do bicia 1k lvli to ja mam prostą zasadę - zawsze bronię swojego teamu i jak ktoś coś mu zrobi to nie odpuszczę, obojętnie jaki ma lvl i zawsze staram się odpłacić z nawiązką.

A co do Keju, to z takimi tekstami możesz sobie do kolegów mówić. Mnie ta ilość postów w ogóle nie interesuje i mogą mi zresetować do zera. Śmiesznymi kategoriami patrzysz. Jakbyś nie zauważył to cały czas piszę na temat i trochę rozbudowuję wypowiedzi. Jak nie wiesz co to spam, to najlepiej nie pisz. Ale jeśli już o tym wspomniałeś, to tak, racja, jak ktoś obraża to wiadomo, że trzeba ubić. Mi chodziło o zwykłych graczy, których się leje dla przyjemności. Ale już napisałem wyżej, że może nie powinienem Wam tego wytykać, bo to nie mój interes kogo lejecie.

Na tym w sumie możemy zakończyć ten temat, bo ktoś powie, że ''spam'' się robi. Ja swoje powiedziałem, jak ktoś nie zrozumiał czegoś to przykro mi bardzo.

P.S. Pyskaty, ''nie pozdrawiam'' i ''nie do zobaczenia'' to trochę chamskie podejście. Jak to mówił pewien profesor ''Lubić się nie musimy, ale szanować powinniśmy''. Zresztą jak nie do zobaczenia, to jak będziemy się potem bić? Smile
Powrót do góry Go down
Lucky Not aka Atnij
Student Akademii
Student Akademii



Liczba postów : 12
Join date : 26/12/2013

Atnij obraza Empty
PisanieTemat: Re: Atnij obraza   Atnij obraza EmptySob Sty 04, 2014 4:54 pm

Hahaha o Boże Smile U nas też była idea żeby robić ss jak nas wyzywacie i nawet was do tego prowokować, ale byłem pierwszym który napisał że to żałosne Smile
Shikamaru Bije z wave na 10lvl po 26k a z wave na 150 (Best Jutsu) po 20k;
Przykre, jeden z największych dmg 26k o,o i płacz, spójrz na obszar tego na 10 i na 150
Ten bug z wysunięciem traina chciałeś wykorzystać do ubicia mnie Smile Dobrze o tym wiem

Ktoś ma niezły ból dupy przez tibie.
Tak na koniec :

JEBAC WAS PiZDY Smile
Powrót do góry Go down
Pyskaty
Student Akademii
Student Akademii



Liczba postów : 7
Join date : 31/10/2013
Age : 28
Skąd : Gdynia

Atnij obraza Empty
PisanieTemat: Re: Atnij obraza   Atnij obraza EmptySob Sty 04, 2014 11:26 pm

Nazgul powiem ci tak jak ktos wywala z morda to zabije nie powiem ze mi sie nie zdarzyło zabic jakiegos 500lvl 4 fun ale to inna sprawa, ogólnie staram sie pomagać low ale jak ktos przegina to nie moja wina.

Atnij chciałeś masz za taki tekst "JEBAC WAS PiZDY". wiec kurwo jak nie masz nic konkretnego do powiedzenia to wypierdalaj i sie nie odzywaj. Nie moja wina ze masz jakis zjebany charakret i z dupy strzelasz o byle gówno. Ja nie życze sobie żebyś nzywał mnie pizdą bo taka prawda ze jestes mocny tylko w gebie a chuja mozesz. Tyle na twoj temat

NIE CHCIAŁEM UŻYWAĆ INWEKTYW ANI NIKOGO OBRAŻAĆ ALE SYTUACJA DO TEGO MNIE ZMUSZA...


P.S Nazgul widzę ze spinu miedzy mną a tobą nie bedze wiec powodzenia i miłych warów z nami
Powrót do góry Go down
Aro
Kage
Kage
Aro


Liczba postów : 144
Join date : 19/10/2013

Atnij obraza Empty
PisanieTemat: Re: Atnij obraza   Atnij obraza EmptyNie Sty 05, 2014 10:12 am

Dobra... Widzę nakręcacie niezły bigos i nawet nie mam ochoty tego dalej czytać, więc dla sprawiedliwości dostajecie wszyscy po notce, a ja zamykam temat ;>
Powrót do góry Go down
https://shinobireturn.forumpolish.com
Sponsored content





Atnij obraza Empty
PisanieTemat: Re: Atnij obraza   Atnij obraza Empty

Powrót do góry Go down
 
Atnij obraza
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Atnij & Jinta Adventures
» Wicked Obraza :)
» JINTA OBRAZA!
» Pyskaty obraza+Bonus
» jedno okii obraza

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serwer :: Skargi-
Skocz do: