Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Dodanie postaci Kakashi Hatake.

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Shika Shuriken
Student Akademii
Student Akademii



Liczba postów : 3
Join date : 02/01/2014

Dodanie postaci Kakashi Hatake. Empty
PisanieTemat: Dodanie postaci Kakashi Hatake.   Dodanie postaci Kakashi Hatake. EmptyCzw Sty 02, 2014 7:59 am

Chciałbym zaproponować o dodanie postaci Kakashi Hatake ponieważ, mógłby być na tym otsie Bardzo Dobry do PVP a do expa +/- transformacje można wziąść z tej strony : wono-cj.net a nazwy spelli ze strony : dawinbi.no-ip.org i otsa grafiki jeśli da się shackować.

Z Góry Dziękuję
Powrót do góry Go down
Keju
Student Akademii
Student Akademii



Liczba postów : 10
Join date : 04/12/2013

Dodanie postaci Kakashi Hatake. Empty
PisanieTemat: Re: Dodanie postaci Kakashi Hatake.   Dodanie postaci Kakashi Hatake. EmptyCzw Sty 02, 2014 9:32 am

Jestem niestety na nie , bo takie dodawanie profesji moze doprowadzic do kolejnego resa tak jak bylo to z shika i choujim , to raz .
Dwa
Kod:
Chciałbym zaproponować o dodanie postaci Kakashi Hatake ponieważ, mógłby być na tym otsie Bardzo Dobry do PVP a do expa +/-
nie ty decydujesz czy powinien byc dobry do pvp a na expie gorszy tylko tak jak by go zrobili taki by byl .
Ja mam swoje zdanie takie ze trzeba na ostatni guzik pierw dopiąć te postacie które teraz są dostępne a nie bawic sie w jeszcze nowsze .
Ostatnie jak chciałeś aby było dodawane to nie mogłeś na betach o to zapytać/poprosić/zarządać/zaproponować ?? (Teraz było by to istną głupotą)

Myśle ze tyle wystarczy rozpisywania sie w tym temacie Elo
Powrót do góry Go down
Sweet Candy
Gennin
Gennin
Sweet Candy


Liczba postów : 17
Join date : 24/12/2013
Age : 29

Dodanie postaci Kakashi Hatake. Empty
PisanieTemat: Re: Dodanie postaci Kakashi Hatake.   Dodanie postaci Kakashi Hatake. EmptyCzw Sty 02, 2014 3:40 pm

Czy ja wiem . Może być Ten Kakashi . Trudno nie będzie grafiki momentalnie szybko się podpierdala .
Kakashi fajna nawet profka . Jestem za . Tylko niech administracja nie daje że wszystkie spele na PACC jak u Sai .. Żenada . I niech da te zjeban* 3 dni darmowego paca . Bo widzę że nie potrafią .
Powrót do góry Go down
Shika Shuriken
Student Akademii
Student Akademii



Liczba postów : 3
Join date : 02/01/2014

Dodanie postaci Kakashi Hatake. Empty
PisanieTemat: Re: Dodanie postaci Kakashi Hatake.   Dodanie postaci Kakashi Hatake. EmptyCzw Sty 02, 2014 6:32 pm

Sweet Candy masz racje co do pacca Very Happy I do Kakashiego też.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dodanie postaci Kakashi Hatake. Empty
PisanieTemat: Re: Dodanie postaci Kakashi Hatake.   Dodanie postaci Kakashi Hatake. Empty

Powrót do góry Go down
 
Dodanie postaci Kakashi Hatake.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Kakashi Hatake [PORADNIK]
» Czary postaci
» Kakashi [Postać + Comba]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serwer :: Pomysły-
Skocz do: