Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 kiedy server online ?

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
morjaN21
Gennin
Gennin



Liczba postów : 21
Join date : 25/12/2013

kiedy server online ? Empty
PisanieTemat: kiedy server online ?   kiedy server online ? EmptySro Gru 25, 2013 8:24 pm

kiedy server bedzie online ?? i czy jakis admin mógł by mi dac do siebie gg lub skype ??
Powrót do góry Go down
Silencik
Special Jounin
Special Jounin
Silencik


Liczba postów : 92
Join date : 27/10/2013
Age : 27
Skąd : Koszalin

kiedy server online ? Empty
PisanieTemat: Re: kiedy server online ?   kiedy server online ? EmptySro Gru 25, 2013 10:07 pm

Pracują nad officialem co chyba widać, tak? Jutro może włącza bo data była przewidziana na dzisiaj. Nie musisz zakładać niezbędnych tematów na forum, wystarczy tylko przeczytać newsa na acc makerze.

Peace!
Powrót do góry Go down
Sweet Candy
Gennin
Gennin
Sweet Candy


Liczba postów : 17
Join date : 24/12/2013
Age : 29

kiedy server online ? Empty
PisanieTemat: Re: kiedy server online ?   kiedy server online ? EmptySro Gru 25, 2013 10:24 pm

@ALL
Hahahahah Silencik piszę jakby był jakimś ADMINEM masakra co ludzie robią żeby pokazać się przed ADMINISTRACJĄ  !!! SILENCIK NA TUTORA !!!
Silencik napisał:
Nie musisz zakładać niezbędnych tematów na forum



@Topic
Start będzie jakoś na dniach Wredny kazał zerkać na NEWS'y tam będą dodawane INFO.
Powrót do góry Go down
morjaN21
Gennin
Gennin



Liczba postów : 21
Join date : 25/12/2013

kiedy server online ? Empty
PisanieTemat: Re: kiedy server online ?   kiedy server online ? EmptyCzw Gru 26, 2013 8:02 am

a mam takie pytanie bo jestem nowy na tym serverze i dlatego zakladam tematy. Jaki bedzie exp na oficjalu taki sam jak teraz że w jeden dzien wbije się 500 na stalego transa czy moze taki jak na losots ?
Powrót do góry Go down
Silencik
Special Jounin
Special Jounin
Silencik


Liczba postów : 92
Join date : 27/10/2013
Age : 27
Skąd : Koszalin

kiedy server online ? Empty
PisanieTemat: Re: kiedy server online ?   kiedy server online ? EmptyCzw Gru 26, 2013 9:42 am

Sweet Candy napisał:
@ALL
Hahahahah Silencik piszę jakby był jakimś ADMINEM masakra co ludzie robią żeby pokazać się przed ADMINISTRACJĄ  !!! SILENCIK NA TUTORA !!!
Silencik napisał:
Nie musisz zakładać niezbędnych tematów na forum



@Topic
Start będzie jakoś na dniach Wredny kazał zerkać na NEWS'y tam będą dodawane INFO.

Ty kurwa jebany debilu, jestem tutorem i chyba widać co napisałem i widać co kurwa piszą na acc makerze, to ty się bierzesz z chuj wie skąd i piszesz chuj wie co, żeby się pokazać, jeszcze piszesz jakieś wymyślone rzeczy, sorry mapy masz chujowe, Wredny ma lepsze. Jakim idiotą trzeba być, żeby wyprowadzić mnie z równowagi...

Peace! Spierdalaj.


@Up

Exp będzie duży nie martw się.
Powrót do góry Go down
Aro
Kage
Kage
Aro


Liczba postów : 144
Join date : 19/10/2013

kiedy server online ? Empty
PisanieTemat: Re: kiedy server online ?   kiedy server online ? EmptyCzw Gru 26, 2013 12:09 pm

Dobra Silent, spokojniej.. Zamykam Temat..
Powrót do góry Go down
https://shinobireturn.forumpolish.com
Sponsored content





kiedy server online ? Empty
PisanieTemat: Re: kiedy server online ?   kiedy server online ? Empty

Powrót do góry Go down
 
kiedy server online ?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Kiedy server on?
» o ktorej server bedzie online?
» Kiedy będzie ten start?? xD
» Server narazie nie trybi więc z nudów kilka SS ; )

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serwer :: Problemy-
Skocz do: