Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Kilka pomysłów.

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Yasha
Gennin
Gennin
Yasha


Liczba postów : 19
Join date : 03/12/2013
Age : 25

Kilka pomysłów. Empty
PisanieTemat: Kilka pomysłów.   Kilka pomysłów. EmptyCzw Gru 12, 2013 3:31 pm

Mam kilka pomysłów.
1.Można by było dodać jakąś postać posiadającą rinnegana np. nagato której każdy skill to inna ścieżka.
2.Itachi powinien mieć więcej życia a mangekyou sharingan i sharingan mogły by działać dłużej.
3.Dobrze by było gdyby została dodana przynajmniej jedna z tych postaci np sasori , deidara,orochimaru,jiraya,zabuza,kisame,Madara.
4.Każda powinna dostać parę nowych skilli opartych na ich unikalnych zdolnościach np. sage mode a nie nowy katon lub suiton.
Napiszcie co o tym myślicie.
Powrót do góry Go down
Minato Namikaze
Gennin
Gennin



Liczba postów : 27
Join date : 26/10/2013

Kilka pomysłów. Empty
PisanieTemat: Re: Kilka pomysłów.   Kilka pomysłów. EmptyCzw Gru 12, 2013 4:53 pm

Co do 1. To jestem na tak, jest dużo postaci ale przeważają Neji/Hinata/Sasuke/Naruto bo są najlepsze, nie oszukujmy się balans nie jest najlepszy.
2. Jestem na tak bo Itachi nie jest jakoś wybitny + powinien posiadać Suitony
3. Nie ma sensu dodawać postaci pobocznych to jakby dodać przypuśćmy Orochimaru jako postać, bez przesady.
4. To ma wejść w update.
Powrót do góry Go down
hidden1997
Chunin
Chunin
hidden1997


Liczba postów : 46
Join date : 02/11/2013
Age : 26
Skąd : Siedlce

Kilka pomysłów. Empty
PisanieTemat: Re: Kilka pomysłów.   Kilka pomysłów. EmptyCzw Gru 12, 2013 8:29 pm

Według mnie na serwerach Naruto powinny być do wyboru tylko podstawowe profesje (sami gennini), co do Itachiego jestem za polepszeniem go, z tym Nagato to tez trochę przesada.
Powrót do góry Go down
Yasha
Gennin
Gennin
Yasha


Liczba postów : 19
Join date : 03/12/2013
Age : 25

Kilka pomysłów. Empty
PisanieTemat: Re: Kilka pomysłów.   Kilka pomysłów. EmptyPią Gru 13, 2013 4:06 pm

Itachi nie jest geninem a jest w grze a nie każdy chciałby grac tymi postaciami jakie są obecnie.Niekturzy woleli by właśnie kogoś innego np.mój kolega zmienił otsa z tego na inny bo chciał pograć nagato.
Powrót do góry Go down
Minato Namikaze
Gennin
Gennin



Liczba postów : 27
Join date : 26/10/2013

Kilka pomysłów. Empty
PisanieTemat: Re: Kilka pomysłów.   Kilka pomysłów. EmptyPią Gru 13, 2013 10:37 pm

To niech zmienia, chuj mnie to obchodzi twój kolega. Niech od razu dodadzą zwykłego mieszkańca konohy bez zdolności bo za łatwo np się nejem gra, jebnij się i nie marudź.
Powrót do góry Go down
Silencik
Special Jounin
Special Jounin
Silencik


Liczba postów : 92
Join date : 27/10/2013
Age : 27
Skąd : Koszalin

Kilka pomysłów. Empty
PisanieTemat: Re: Kilka pomysłów.   Kilka pomysłów. EmptySob Gru 14, 2013 10:15 pm

Jestem za co do itachiego, zeby dodac mu hp, ale nie przedłużyć stuna, bo to juz bylby bezsens. 4 sec ma stuna, wystarczy ;p
Dodac profesje, jakas z akatsuki jestem za Very Happy
Powrót do góry Go down
Minato Namikaze
Gennin
Gennin



Liczba postów : 27
Join date : 26/10/2013

Kilka pomysłów. Empty
PisanieTemat: Re: Kilka pomysłów.   Kilka pomysłów. EmptyNie Gru 15, 2013 12:22 pm

Silent nie przesadzajmy, z akatsuki jest Itachi wystarczy. Równie dobrze można dodać np kabuto albo chociażby byle jaką postać z egzaminu na Chuunina. I tak wątpię, że jakaś jeszcze zostanie dodana, bo wszystkie grafiki są z losa.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kilka pomysłów. Empty
PisanieTemat: Re: Kilka pomysłów.   Kilka pomysłów. Empty

Powrót do góry Go down
 
Kilka pomysłów.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» kilka pomysłów by ripper
» Kilka pomysłowych expów ;)
» Server narazie nie trybi więc z nudów kilka SS ; )

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serwer :: Pomysły-
Skocz do: