Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 ulepszenie itahciego

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Ciasteczkowy
Student Akademii
Student Akademii
Ciasteczkowy


Liczba postów : 7
Join date : 01/12/2013

ulepszenie itahciego Empty
PisanieTemat: ulepszenie itahciego   ulepszenie itahciego EmptySob Gru 07, 2013 12:26 pm

Witam mam pomysł o wzmocnienie itachiego , żeby ludzie nim też grali a nie nowi co myślą ze będzie taki pro jak w anime co mogło być mu dodane trochę więcej hp bo on od praktycznie wszystkich postaci może paść na combo wzmocnienie amaterasu głównie o co chodzi ze wzmocnieniem amaterasu 1.Jeden duży płomień amaterasu który będzie miał największy dmg ze wszystkich postaci co mają spelle na 300 i trzy małe płomienie
Powrót do góry Go down
Silencik
Special Jounin
Special Jounin
Silencik


Liczba postów : 92
Join date : 27/10/2013
Age : 27
Skąd : Koszalin

ulepszenie itahciego Empty
PisanieTemat: Re: ulepszenie itahciego   ulepszenie itahciego EmptySob Gru 07, 2013 12:37 pm

Nie wiadomo jak po Update będzie bo każdy dostanie spell, ja myślę, żeby itachi dostał jakiegoś spella pod Abso, żeby mu o dużo mniej bili z tym papierem. Proponowałem też cały remake Itachiego, żeby miał więcej hp stuna zmienić na parala dodać dmg'u ale Adrix na to nie poszedł. Powiedział, że to jest chujowy pomysł
Powrót do góry Go down
Ciasteczkowy
Student Akademii
Student Akademii
Ciasteczkowy


Liczba postów : 7
Join date : 01/12/2013

ulepszenie itahciego Empty
PisanieTemat: Re: ulepszenie itahciego   ulepszenie itahciego EmptySob Gru 07, 2013 1:57 pm

no niestety ja myślę , że wiekszość graczy by pograli itachim ale ma za malo hp
Powrót do góry Go down
Silencik
Special Jounin
Special Jounin
Silencik


Liczba postów : 92
Join date : 27/10/2013
Age : 27
Skąd : Koszalin

ulepszenie itahciego Empty
PisanieTemat: Re: ulepszenie itahciego   ulepszenie itahciego EmptySob Gru 07, 2013 5:24 pm

Sam bym nim pograł, nawet grałem to była moja 1 postać ale zrezygnowałem Very Happy... No nic zobaczymy jak będzie po Update
Powrót do góry Go down
Sponsored content





ulepszenie itahciego Empty
PisanieTemat: Re: ulepszenie itahciego   ulepszenie itahciego Empty

Powrót do góry Go down
 
ulepszenie itahciego
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Ulepszenie Loteri
» Rock Lee - ulepszenie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serwer :: Pomysły-
Skocz do: