Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Administracja Vs Gracze

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Silencik
Special Jounin
Special Jounin
Silencik


Liczba postów : 92
Join date : 27/10/2013
Age : 27
Skąd : Koszalin

Administracja Vs Gracze  Empty
PisanieTemat: Administracja Vs Gracze    Administracja Vs Gracze  EmptyWto Lis 26, 2013 1:23 pm


Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven 
Już od dłuższego czasu zabieram się na napisanie tego pomysłu. Smile

Okej!

Wpadł mi do głowy taki pomysł według mnie ciekawy, żeby napisać na forum z 3-4 dniowym wyprzedzeniem EVENT np. Nasza władza wyższa

ADRIX
WREDNY

Zakładają sobie chary i dodają sobie 3-5k level, ale! Nie mogą to być postacie ofensywne, skilli też sobie nie dodaje jedynie 100 ninjutsu.

Teraz załóżmy, że tak ADRIX zakłada Kibę a WREDNY Sakurę albo itachiego i są we 2 na cały server.
( Musi być tak, że jeden gra defensywą a jeden supportem, żeby było łatwiej nam ich zabić, bo jakby mieli zagrać ofensywa to każdy spada )

Defensywa i Support takiego dmg'u nie mają więc byłoby może ciekawie.

Komentujcie, jaki według was jest ten pomysł i czy warto wprowadzić coś takiego przed Update w grudniu :)Według mnie będzie ciekawie.
Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven 

Powrót do góry Go down
Lucky Not
Jounin
Jounin
Lucky Not


Liczba postów : 61
Join date : 28/10/2013

Administracja Vs Gracze  Empty
PisanieTemat: Re: Administracja Vs Gracze    Administracja Vs Gracze  EmptyWto Lis 26, 2013 6:33 pm

5k sakura spadnie od 2 osób na bułke, ale może adrix by się przekonał jaka sytuacja jest na serwie Very Happy
Powrót do góry Go down
Yasha
Gennin
Gennin
Yasha


Liczba postów : 19
Join date : 03/12/2013
Age : 25

Administracja Vs Gracze  Empty
PisanieTemat: Re: Administracja Vs Gracze    Administracja Vs Gracze  EmptySob Gru 14, 2013 8:04 pm

Jestem za
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Administracja Vs Gracze  Empty
PisanieTemat: Re: Administracja Vs Gracze    Administracja Vs Gracze  Empty

Powrót do góry Go down
 
Administracja Vs Gracze
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Serwer :: Pomysły-
Skocz do: